Denizbank’tan Berber Ve Kuaförlere Özel İmkânlar!
Denizbank’tan Berber Ve Kuaförlere Özel İmkânlar!
Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank; Karaman Berberler ve Kuaförler Odası ile İşletme Kart projesi için protokol imzaladı. Yapılan işbirliğiyle oda üyeleri İşletme Kart’ın tüm avantajlarına sahip olacak.
1.10.2011 19:00:44
Sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, esnafın ülke ekonomisi için katkısını biliyor ve esnafı desteklemeye devam ediyor. DenizBank, üyelerine cazip koşullarda finansman sağlamaya yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren Karaman Berberler ve Kuaförler Odası ile İşletme Kart projesi için işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan protokolle birlikte berberler DenizBank’ın iddialı ve yenilikçi ürünü İşletme Kart’ın tüm avantajlarına sahip olacak. 30 Eylül 2011 günü yapılan protokol imza töreni Karaman Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ali Biçer, Başkan Yardımcısı Selahattin Pekoğlu, Genel Sekreter İsmail Özeren, Denizbank Karaman Şube Müdürü Hakan Atay, Denizbank OBİ portföy yöneticisi Sinan Uysal ve KBİ portföy yöneticisi Zerdane Talaş katılımlarıyla gerçekleşti.
“Esnaf ve sanatkâra yeni imkânlar getiriyoruz”
Protokol imza töreninde konuşan DenizBank Karaman Şube Müdürü Hakan Atay, ülke ekonomisinde esnaf ve sanatkârın çok önemli bir yeri olduğuna değindi. Esnafın ülke ekonomisinin can damarı olduğunu söyleyen Atay, ”Esnaf ve sanatkârlar için DenizBank olarak her zaman yeni imkânlar getiriyoruz. DenizBank’ın KOBİ Bankacılığı alanındaki hizmetlerinden esnafımızı azami şekilde faydalandırmayı hedefliyoruz.” dedi. 
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

KGRT: Karaman'ın Sesi Gazetesi © Her hakkı saklıdır.
E-Posta:
karamaninsesi@hotmail.com   Telefon: 338 212 90 90 - 0 338 213 29 64 Faks:
Adres: Seki Çeşme Mah. Dr. Mehmet Armutlu Cad. Medeni Apt. K.1 /KARAMAN