banner286

Paylasmanin Mutlulugunu Yasadilar

Egitimde Degerler Egitimi Projesi kapsaminda yapilan nisan ve mayis aylarina ait “Paylasimci Olma” degeri ile ilgili faaliyetler degerlendirilerek derece alan okullar ve ögrenciler, ödüllerini Il Milli Egitim Müdürü Asim Sultanoglu’ndan aldilar.

Paylasmanin Mutlulugunu Yasadilar

Yapilan programda konusan Il Müdürü Asim Sultanoglu, geçmisten günümüze uzanan insani ve kültürel degerlerimizi yeni nesillere aktarmak için degerler egitimi konusunda yil boyunca okullarimizda çesitli etkinlikler düzenlendigini belirtti. Paylasimci olma konusunda da birbirinden kiymetli çalismalar ortaya konmus olmasinin bu degerin çocuklarimiza yasayarak ögrenme firsati sundugunu ifade etti. Bu nedenle tüm okullara tesekkür eden Sultanoglu, derece alan okul yöneticilerini ve ögrencileri tebrik etti.
Nisan ve mayis aylarinda gerçeklestirilen çalismalar sonucuna göre “Paylasimci Olma” degerini isleyerek derece alan okul ve ögrenci isimleri sunlardir:
Okul Öncesi Alaninda:
1.Melek Hatun Anaokulu
2.Nurcan Kocakaya Anaokulu
3.Vilayetler Hizmet Birligi Anaokulu
Ilkokullar Alaninda:
1.Kale Ilkokulu - Yem Sanayi Ilkokulu
2.Abdurrahim Karakoç Ilkokulu - Gazi M. Kemal Ilkokulu
3.Atatürk Ilkokulu - 19 Mayis Ilkokulu
Ortaokullar Alaninda:
1.Cahit Zarifoglu Imam Hatip Ortaokulu
2.Anafartalar Ortaokulu – Mümine Hatun Ortaokulu
3.Çoglu Sehit Ishak Saglamoglu Ortaokulu – Esentepe Ortaokulu
Liseler Alaninda:
1.Bifa Anadolu Lisesi
2.Karaman Imam Hatip Lisesi
3.Yunuskent Anadolu Lisesi
RESIM-AFIS, SIIR ve KOMPOZISYON YARISMALARI:
Resim-Afis Yarismasi Birincileri
1.Ilkokul Birincisi: Sadiye Nur YÖRÜK – Piri Reis Ilkokulu
2. Ortaokul Birincisi: Beyza KADIOGLU - Esentepe Ortaokulu
3. Lise Birincisi: Aysel ESER - Nefise Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Siir Yarismasi Birincileri
1.Ilkokul Birincisi: Nursel ÖZÜNAL - Yem Sanayi Ilkokulu
2.Ortaokul Birincisi: Elif Sena TARHAN - Cahit Zarifoglu Imam Hatip Ortaokulu
3.Lise Birincisi: Asli KURNAZ - Bifa Anadolu Lisesi
Kompozisyon Yarismasi Birincileri
1.Ortaokul Birincisi: Seyma BALASAR-Çoglu Sehit Ishak Saglamoglu Ortaokulu
2.Lise Birincisi: Emine KURNAZ - Bifa Anadolu Lisesi
(Egitim Servisi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285