2017 Yılının İlk Meclisi Toplandı

2017 yılının ilk meclis toplantısı 2 Ocak Pazartesi günü gündemdeki maddeleri görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda toplandı.

2017 Yılının İlk Meclisi Toplandı

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın başkanlık ettiği toplantıda; Yazı İşleri, İnsan Kaynakları, Mali Hizmetler, Zabıta, Ulaşım Hizmetleri ve İmar Müdürlüğü’nden gelen konular görüşüldü.
Yeni yılın ilk toplantısında açılış konuşması yapan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “2017 yılının şehrimize, ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Hem içerden hem dışardan ülkemize karşı oynanan kirli oyunları el birliğiyle bertaraf edeceğiz. Sivil vatandaşlarımıza karşı yapılan hain saldırıları nefretle kınıyorum. Bu hainler elbette cezalarını çekecekler, yeter ki biz birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. 2017 yılı da Karamanımız için projelerle ve yatırımlarla dolu bir yıl olacak. Sizlerle birlikte şehrimiz adına hayırlı işlerin altına imza atacağız” şeklinde konuştu.
Toplantı Denetim Komisyonu üyelerinin seçimi ile başladı. Gizli oyla yapılan seçimin ardından Denetim Komisyonu üyeliklerine; Elmas Coşar, Mustafa Sarı, Mustafa Öktem, Fahri Çatav ve Muzaffer Uysal getirildi.
2017 yılının ilk meclis toplantısı, gündemde yer alan konuların komisyonlara havale edilmesiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285