Anadolu Gençlik Derneği Karaman Şubesi İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Gençlik Derneği Karaman Şubesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Anadolu Gençlik Derneği Karaman Şubesi İle İş Birliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile Anadolu Gençlik Derneği Karaman Şube Başkanı Şabettin Gezen arasında imzalanan protokol çerçevesinde okullarda öğrenim gören öğrencilerin milli, manevi ve ahlaki değerlerine sahip çıkmasına destek olmak, mesleki gelişimlerine katkı sunmak amacıyla, liderlik ve yönetim becerilerine yönelik programlarla faaliyetler gerçekleştirilecek.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, eğitimde toplumun tüm kesimleriyle paydaş olarak hareket ettiklerini belirterek “Çevreye, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında, tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılması gibi temel değerlerimizin öğrencilerimize kazandırılabilmesi için tüm kurumlarla iş birliği içerisinde çalışma gayretindeyiz. Bu konudaki çalışmalar, toplumun her kesimi tarafından desteklenerek verilecek eğitimler hedeflerimize başarıyla ulaşmamız açısından önem taşıyor.” dedi.

İl Müdürü Kuntoğlu, ziyaretlerinden dolayı Anadolu Gençlik Derneği Karaman Şube Başkanı Şabettin Gezen’e teşekkür ederek imzalanan protokolün hayırlara vesile olmasını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285