banner262

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bürokratları Karaman’da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık bürokratları, Uluslararası İşgücü Genel Müdürü Sadettin Akyıl Başkanlığında, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında 17 Mart Cuma günü Karaman’a geliyorlar.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bürokratları Karaman’da

Karaman’da işçiler, işverenler, Ticaret ve Sanayi Odaları ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile bir araya gelecek olan bürokratlar sivil toplum kuruluşları temsilcileri, emekliler, engelli vatandaşlar da ziyaret kapsamında yer alacak.
Ziyaret kapsamında gerek çalışanların gerekse yatırımcı ile işverenin çalışma hayatı ile ilgili sorunları dinlenecek, görüş ve önerileri alınacak. Özellikle işveren ile sanayicilere yeni istihdam hedefleri aktarılacak, ilave istihdam destekleri konusunda bilgilendirme yapılacak. Ziyaretler kapsamında ev ziyaretleri de gerçekleştirilecek.
Heyet ilk olarak saat 09.00 ile 11.30 saatlerinde esnaf ziyaretleri, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetimi, şehir merkezindeki esnaflar, küçük işletmeler, eczaneler, hastaneler, hibe kapsamında iş kuran engelli vatandaşların iş yerleri ziyaret edilecek. 11.45-13.00 arası işçilerle yemek programı, 14.00-17.00 saatlerinde ise büyük işletmeler, OSB ve Fabrikalar ziyaret edilecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256

banner259

banner257

banner260