banner286

Çalismalar Araliksiz Devam Ediyor

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü bünyesinde hizmet veren Kemal Kaynas Stadyumunda bakim-onarim çalismalari araliksiz devam ediyor.

 Çalismalar Araliksiz Devam Ediyor

 


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü bünyesinde 1994 yilinda faaliyete geçmis olan çim yüzeyli, tartan atletizm pistli Kemal Kaynas Stadyumunun bakim-onarim çalismalarina 20 Ekim 2014 tarihinden itibaren baslanmisti.
Bakim onarim çalismalari araliksiz devam eden Kemal Kaynas Stadyumunun ihalesini alan firma tarafindan 15 Temmuz 2015 tarihine kadar çalismalari tamamlanarak teslim edecek. Stadyumda yapilacak olan yenileme çalismalar kapsaminda, stadyumun çimleri ile tartan pisti tamamen degisirken, karsi portatif tribünün yerine ise 500 kisilik yeni tribün yapilacak.
Çalismalarin hizli bir sekilde ilerledigini belirten Spor Il Müdürü Hayati Kisacik, “Kemal Kaynas Stadyumunda devam eden tadilat çalismalarinin ardindan yillardir Karaman halkina hizmet veren Kemal Kaynas Stadyumu daha kullanisli ve daha modern hale gelerek hizmet vermeye devam edecek” seklinde konustu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285