banner286

Ilk Bayramlasma Babaoglu Kolejinde

Bifa A.S.’nin geleneksel bayramlasma töreni, Babaoglu Kolejinde yapildi. Yaklasan kurban bayrami nedeniyle yapilan bayramlasma töreni, geleneklerimizi ve kültürümüzü sürdürecek olan ögrencilere örnek olarak Özel Babaoglu Ilkögretim Kurumlarinda yapildi.

Ilk Bayramlasma Babaoglu Kolejinde

Bayramlasmaya Bifa A.S. Yönetim Kurulu Onursal Baskani Yilmaz Babaoglu ve Yönetim Kurulu Baskani Necati Babaoglu katildi. Babaoglu, tüm okul personeli ile bayramlasarak, geleneklere bagliligi ve insana deger vermeyi bir kez daha göstermis oldu.
Özel Babaoglu Koleji’nin bütün personeli ve bazi ögrencilerle bayramlasan Yilmaz Babaoglu, Bifa Ailesi’ nde bayramlasmanin uzun yillardir yapildigini belirtti ve tüm ögretmenlerin, çalisanlarin kurban bayramini kutladi. Babaoglu ayrica Babaoglu Kolejinin kendi gönlünde ayri bir yere sahip oldugunu ifade ederek, ilk açilis yili olan 5 Eylül 2000 tarihinin kendisi için dogum günü oldugunu ifade etti. Yeni yapilan ilkokul binasini, spor salonunu, konferans salonunu ve hayvanat bahçesini de gezme firsati bulan Babaoglu, ögrencilerle de sohbet etti. Özel Babaoglu Ilkögretim Kurumlarini ülke çapinda çok iyi yerlere getiren ve verdikleri kaliteli egitimle, nitelikli gençler yetistiren okul personeline tesekkür ederek, bu gelenegin, yarinlarimizi emanet edecegimiz çocuklara model olmasini diledi.
Özel Babaoglu Ilkögretim Kurumlari Müdürü Mustafa Ün:”Babaoglu Ailesi, her bayramda oldugu gibi kurban bayrami öncesinde de bizleri sevindirdi, deger verdi, yanimizda oldu. Ögretmenlerimizle ve bütün personelimizle tek tek bayramlasan, Yilmaz Babaoglu ve Necati Babaoglu’na tesekkür ederim. Bayramlar, birlik ve baraberligimizin simgesidir. Bayramin, ülkemize, ilimize, ögrenci velilerimize ve bütün ögrencilerimize, saglik, mutluluk ve basari getirmesini temenni ederim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285