banner286

Kâzimkarabekirli Ögrencilerden Vali Murat Koca’ya Ziyaret

Kâzimkarabekir ortaokulunda okuyan ögrenciler `Ilimizi ve Yöneticilerimizi Taniyalim` projesi kapsaminda Vali Koca’yi ziyaret etti.

 Kâzimkarabekirli Ögrencilerden Vali Murat Koca’ya Ziyaret

Valilik Makaminda gerçeklesen ziyarete; Il Genel Meclis Üyeleri Hayri Ay, Iftadiye Yildiz, Kâzimkarabekir Ilçe Milli Egitim Müdürü Selmani Karaçam, Kâzimkarabekir Ortaokul Müdürü Mustafa Mavi ve ögrenciler hazir bulundu.

Vali Murat Koca' ya ögrencilerin çiçek takdim etmesinden sonra, Kâzimkarabekir Ilçe Milli Egitim Müdürü Selmani Karaçam, proje hakkinda bilgiler verdi. Projenin amacinin Kâzimkarabekir Ilçesinde okuyan ögrencilerle beraber ilimizi gezerek hem tarihi yerleri yerlerinde görmelerini saglamak, hem de yerel yöneticilerimizi makamlarinda ziyaret ederek yönetim konusunda çocuklarimizin bilgilerini artirmak oldugunu belirti. 
Ögrencilerle tek tek ilgilenen Vali Murat Koca ise okullarda verilen egitimi desteklemek amaciyla uygulanan bu projelerin çok verimli oldugunu, hem teorik hem de pratik bilgilerle genç ögrencilerimizin kendilerini gelecege daha kolay hazirlayabileceklerini belirtti.
Ziyaret ögrencilerin yönetim ve idare konusunda Vali Murat Koca'dan bilgi almasiyla sonra erdi.  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285