23 Nisan Voleybol Senligi Sona Erdi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü voleybol il temsilciligi 2015 yili faaliyet programinda yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami voleybol müsabakalari sona erdi.

23 Nisan Voleybol Senligi Sona Erdi

2015 yili voleybol il temsilciligi faaliyet programinda yer alan ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü tarafindan gerçeklestirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami Voleybol senligi Kazim Karabekir Spor Salonunda oynanan final müsabakalarinin ardindan sona erdi. 13-15 Nisan 2015 tarihleri arasinda gerçeklestirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami voleybol senligine kizlar ve erkekler kategorisinde toplam 10 okul 200’e yakin sporcu katildi.
Zevkli ve eglenceli geçen müsabakalar dostluk havasinda geçerken, Kazim Karabekir Spor Salonunda üç gün boyunca devam eden müsabakalarda ögrenciler voleybol oynamanin tadini doyasiya çikardilar.
Gerçeklestirilen müsabakalar sonunda erkekler kategorisinde Yunus Emre Ortaokulu birinci, Gençlik Spor A takimi ikinci, Gençlik Spor B takimi üçüncü ve Istiklal Ortaokulu dördüncü olurken, kizlar kategorisinde ise bu isimler birinci Gençlik ve Spor Kulübü, ikinci Istiklal Ortaokulu, Üçüncü Özel Babaoglu Ortaokulu, dördüncü ise Akçasehir ortaokulu oldu.
Yapilan müsabakalardan sonra dereceye giren sporculara kupa ve madalyalari Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Sube Müdürü Aslan Yildiz, Voleybol il temsilcisi Ali Sak, Beden Egitimi Ögretmenleri ve antrenörler tarafindan verildi.
23 Nisan Ulusak Egemenlik ve Çocuk Bayrami voleybol turnuvasi günün anisina çektirilen toplu fotografin ardindan sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285