Amatör Spor Haftası Judo Müsabakaları Sona Erdi

Karaman’da “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen Judo müsabakaları sona erdi.

Amatör Spor Haftası Judo Müsabakaları Sona Erdi
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 10-16 Ekim 2016 tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Amatör Spor Haftası Karaman’da çeşitli sportif etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Salonu’nda düzenlenen Amatör Spor Haftası Judo müsabakaları ümitler kategorilerinde toplam 25 sporcunun katılımı ile tamamlandı. Yapılan müsabakalar sonunda kızlar kategorisinde 40 kiloda Cahide Eke birinci, Ayşe Elyiğit ikinci, Fatmanur Altınbaş ve Esra Coşar üçüncü, 44 kiloda Eda Karademir birinci, Ezgi Karademir ikinci, 48 kiloda Esra Türegün birinci, 63 kiloda Beyzanur Arı birinci ve +70 kiloda Ebru Atabay ise birinci olan sporcular oldu. Erkekler kategorisinde ise 50 kiloda Samet Serçeli birinci, Mehmet Serçeli ikinci, Faruk Akçay üçüncü, 55 kiloda Tolgahan Seval birinci, Muhammet Ali Alkış ikinci, Osman Akçay üçüncü, 60 kiloda Halil İbrahim Pala birinci, Bayram Ali Cingöz ikinci ve Selçuk Kanar üçüncü olan sporcular oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalya ve katılım belgeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Akgündüz tarafından takdim edildi. 
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285