Büyük Turnuvaya Hazir Misiniz?

Karaman Belediyesi ve Karaman Gençlik Hizmetleri Spor Il Müdürlügü is birligi ile düzenlenen Karaman Belediyesi Kent Konseyi Spor Meclisi Kurumlar Arasi Futbol Turnuvasi 25 Mayis 2015 tarihinde basliyor.

Büyük Turnuvaya Hazir Misiniz?

Sporun kitlelere yayilmasi, spora ilginin arttirilmasi, kamu kurum ve kuruluslari arasindaki iletisimin saygi, sevgi, dostluk ve hosgörü diyaloguna dönüsmesi amaçlariyla Karaman Belediyesi ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü is birligi ile düzenlenen Karaman Belediyesi Kent Konseyi Spor Meclisi Kurumlar Arasi Futbol Turnuvasi 25 Mayis 2015 tarihinde Yunuskent Futbol Sahasinda basliyor.
Basvurular, 12-18 Mayis 2015 tarihleri arasinda Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Spor Servisi Birimine yapilacaktir. Tel: 0338 213 1661
Müsabakalar;
1. Grup müsabakalari tek devreli lig usulüne göre oynanacaktir. Her grupta 4 er takim bulunacaktir. Gruplardan ilk ikiye giren takimlar üst tura yükseleceklerdir. Grup müsabakalarindan sonra eleme usulüne geçilecektir
2. Gruplar, katilimci takim sayisina göre belirlenecek olup, fikstür çekiminde açiklanacaktir
3. Katilan takim sayisinin fazla olmasi durumunda müsabakalar eleme usulü oynatilacaktir.
4. Grup müsabakalari fikstür çekimi Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü toplanti salonunda kamu kurumlarinin temsilcilerinin katilacagi toplantida yapilacak olup; fikstür çekim zamani Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü www.karaman.gsb.gov.tr sitesinde yayinlanacaktir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285