Karaman’da 23 Nisan Voleybol Senligi Basladi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü voleybol il temsilciligi faaliyet programinda yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami voleybol senligi müsabakalari basladi.

Karaman’da 23 Nisan Voleybol Senligi Basladi

2015 yili voleybol il temsilciligi faaliyet programinda yer alan ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü tarafindan gerçeklestirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami Voleybol senligi Kazim Karabekir Spor Salonunda basladi. 13-15 Nisan 2015 tarihleri arasinda yapilacak olan voleybol senligine kizlar ve erkekler kategorisinde toplam 10 okul katildi.
“Çocuklara Spor Sevgisi Asiliyoruz”
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Kazim Karabekir Spor Salonunda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami voleybol senligine kizlar ve erkekler kategorisinde toplam 200’e yakin sporcunun katildigini belirten Spor Il Müdürü Hayati Kisacik,” Çocuklari ve gençleri spora yönlendirecek çalismalara büyük önem vermekteyiz. Bu sebepten dolayi çocuklarimiza küçük yaslarda spor sevgisini asilamak amaci ile böyle bir senlik düzenledik” dedi.
“Çocuklarimizin Spor Tesislerini Doldurmasini istiyoruz”
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü olarak spor ve sporcuya gerekli destegi vermeye çalistiklarini ifade eden Spor Il Müdürü Kisacik, Karaman’daki her okulda spor tesisleri görmek istediklerini belirterek, düzenleyecegimiz etkinlikler ile spor tesislerimizin çocuklarimiz tarafindan doldurulmasini istiyoruz. Atalarimizdan devraldigimiz bu yurdu gelecege tasimak adina gençlere önemli görevler düstügünü de dile getiren Spor Il Müdürü Kisacik, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü olarak, gelecegimizin teminati çocuklarimiz için ellimizden ne geliyorsa yapacagiz” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285