Küçük Erkekler Basketbol 4. Grup Müsabakalari Sona Erdi

Türkiye Basketbol Federasyonu 2014-2015 faaliyet programinda yer alan küçük erkekler basketbol 4. Grup müsabakalari Karaman’da sona erdi.

Küçük Erkekler Basketbol 4. Grup Müsabakalari Sona Erdi

31 Mart - 04 Nisan tarihleri arasinda Yunus Emre Spor Salonunda gerçeklesen Küçük Erkekler Basketbol 4. Grup müsabakalarina Adana, Gaziantep, Hayat, Mersin, Osmaniye, Konya ve Kayseri illerinden toplam 60 sporcunun katilimi ile gerçeklesti. Oldukça çekismeli geçen maçlarda küçük dev adamlarin göstermis oldugu performans ve hünerler izlemeye gelen sporseverlerce takdir topladi.
Grup müsabakalari sonunda konusan Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Hayati Kisacik,”Karaman’da gerçeklesen küçük erkekler basketbol grup müsabakalarinda ter döken sporcularimizin göstermis olduklari centilmence hareketlerinden dolayi tesekkür ediyorum. Müsabakalarimiz tam anlamiyla çok heyecanli ve çekismeli mücadelelere sahne oldu. Gruplarinda dereceye girerek birincilik elde eden takimlarimiz yakin bir zamanda yari final ve final müsabakalarinda illerini temsil edeceklerdir. Takimlarimiza simdiden katilacaklari sampiyonada basarilar diliyorum. Ayrica, Karaman’da branslar içinde en çok oynanan maçlar içinde Basketbolun da oldugun belirtmek istiyorum. Gençlerimizin basketbola ilgisi oldukça büyük. Spor Il Müdürlügü olarak okullarimiza basketbolu tanitip, yapilan müsabakalarda oynamalarini sagliyoruz. Hedefimiz gençlerimize basketbolu sevdirip ileride 12 dev adamlar yetistirmek ve uluslararasi arenada basarilar elde etmektir” seklinde konustu.
Grup maçlarinda birinci Konya Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü, ikinci Gaziantep Güney Egitim Kurumlari Spor Kulübü ve üçüncüde Kayseri Meliksah Üniversitesi Spor Kulübü oldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285