banner286

Minderde Sampiyonlar Belli Oldu!

15-16 Yas Okullar Arasi Grekoromen Türkiye Güres Sampiyonasi’nda Grekoromen ve serbest stilde sampiyonlar belli oldu. 8 Mayis Sali günü baslayan güresler kiran kirana geçti. Grekoromen stilde genç sporcular rakiplerini yenebilmek için yogun çaba sarf etti. Agirliklarina göre mücadele eden güresçiler izleyiciler tarafindan büyük alkis aldi.

Minderde Sampiyonlar Belli Oldu!
Sampiyonlara ve dereceye giren güresçilere kupa ve madalyalarini takdim eden Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Kasim Aydogdu 41 ilden katilan 350 sporculara, müsabakalarda emegi geçen tün antrenörlere, müsabaka hakemlerine ve spora gönül veren, müsabakalari izlemeye gelen tüm vatandaslarimiza tesekkür etti.
Kazim Karabekir Spor Salonu’nda Grekoromen stilde yapilan sampiyonada minderde firtina gibi esen güresçilerden sampiyonlar söyle:
Greko-Romen Stilde
42 kg’da:       
1.Necip ÖZSEVIK-Afyon
2.Bayram DOGAN-Çorum
3.Enes FIRAT- Samsun
4.Ilkay BEKDES-Bursa
46 kg’da:       
1.Ekrem ÖZTÜRK-Gaziantep
2.Emirhan DEMIRHAN-Konya
3.Burak GÜZEL-Konya 
4.Mehmet ÇEKER-Çorum
50 kg’da:       
1.Necip Can DOKGÖZ Istanbul
2.Emre AKKAYÜZ Aksaray
3.Ömür Faruk TOK Trabzon  
4.Envercan ALTAY Bursa
54 kg’da:       
1.Cengiz ARSLAN-Aydin
2. Hüseyin SAYIN-Izmir
3.A.Kadir ISCANLI- Sanliurfa   
4. Abdi SUCU- Istanbul
58 kg’da:       
1. Hasan SARITAS-Istanbul
2. Haci KARAKUS Aydin
3.Mesut SOYLU Istanbul    
4.Burak KAZAN-Gaziantep
63 kg’da:       
1. Serkan AKKOYUN Aydin
2.Murat ÇEVIK-Çorum
3.Aytekin YILDIZ-Ordu     
4. Ersin ERAT- Izmir 
69 kg’da:       
1. Tolga YÖNEL-Bursa
2. Fuat KARAKUS-Osmaniye
3. H.Basri YILDIRIM-Istanbul      
4.Hamza KALE-Samsun 
76 kg’da:       
1. Erol ÖZTÜRK-Gaziantep
2.Ali CENGIZ-Manisa
3. Hasanbasri AKHAN-Ankara
4. Bahadir Sefa SERTKAYA-Ankara
85 kg’da:
1.Imran KAMAN-Adana
2. Muhammet Can BIÇAK-Istanbul
3. I. Hakki ERDURAN-Konya
4. Enes Bilal YESILÇIÇEK- Istanbul
5. Erol ÖZTÜRK-Gaziantep
100 kg’da:
1.Batuhan Göktug CIBIR-Istanbul
2. Firat GIRAN-Mugla
3. Osman YILDIRIM-Konya
Kamil BÜYÜKTANRIVERDI Samsun
Grekoromen stilde il klasman listesi
1. ISTANBUL
2. BURSA
3. KONYA
4. GAZIANTEP
SERBEST STILDE SAMPIYONLAR:
42        kg’da: 
1. Ridvan ÖZBEY Erzurum
2. Deniz AKKAYA Çorum
3. Ilyas GÖZEN Denizli
Kadir KOÇ Bursa
46        kg’da: 
1.         Mehmet ERZINCANLI Erzurum
2.         Tayyip SAN                        Ankara
3.         Muhammet KAHRAMAN Kocaeli
Emrah GÖL                        Adana
50        kg’da: 
1.         M.Lütfi KÜÇÜKYILDIRIM Erzurum
2.         Bünyamin COSKUN         Çorum
3.         Mücahit ÇETIN                 Eskisehir
Talha ÖZDAL                   Sakarya
54        kg’da: 
1.         Alihan SARI                                  Bursa
2.         Akif BILGIN                                 Istanbul
3.         Furkan GÖKTAS                          Sivas
Mustafa KULA                             Bursa
 
58        kg’da: 
1.         Selim KOZAN           Çorum
2.         Enes USLU                Bursa
3.         Adem YAZICI           Erzurum
Sefa ÖZTÜRK           Ordu
 
63 kg’da:       
1.         Eyüp SAYAN Manisa
2.         Gökhan YILMAZ Bursa
3.         Ugur ÖZDEMIR Erzurum
Yusuf KELEN Istanbul 
69 kg’da:       
1.         Süleyman Deli HASAN Rize
2.         Sirac SEFER-Kocaeli
3.         Mimar Sinan ISLER-Çorum
Deniz YASAK-Manisa
76        g’da:   
1.         Serkan KARAMUK             Sivas
2.         Mahmut ÖZKAYA              Bursa
3.         Burak SAHIN                      Istanbul
Feyzullah YILDIZ              Ankara
85        kg’da:
1.         Ildeniz SAVRAN               Antalya
2.         Aykut ISIK                        Bursa
3.         Burak ÜNAL                     Çorum
M.B.Atalay SUBASI          Mersin
100      kg’da:
1.         Orçun KUMAS Ankara
2.         Mehmet EKIN Antalya
3.         Mustafa EKINCI Bursa
Ismail ÇIRAK Kocaeli
SERBEST STILDE IL KLASMAN LISTESI:
1.         BURSA
2.         ÇORUM
3.         ERZURUM
4.         ISTANBUL
Güresleri Lapseki Kaymakami Fahri Meral, Belediye Baskani Gani Mehmet Ekim, Emniyet Müdürü Murat Sari, Çanakkale Gençlik ve Spor Müdürlügü Sube Müdürü Nafiz Köksal, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Çanakkale Subesi Baskani Dr. Firuz Erdil ile çok sayida vatandas izledi. Güreslerde Çan Belediyesi Güres Ihtisas Kulübü birinci, Çanakkale Güres Ihtisas Kulübü ikinci, Balikesir Dursunbey Güres Ihtisas Kulübü üçüncü, Akçakoyun YIBO Güres Ihtisas Kulübü ise dördüncü oldu.
Dereceye giren güresçilere Lapseki Belediyesi tarafindan kupa, madalya ve çesitli hediyeler verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285