banner286

Nike Halı Saha Ligi Sona Erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, Nike firması ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen 2015-2016 sezonu büyükler ve liseler arası Nike Halı Saha Ligi Turnuvası sona erdi.

Nike Halı Saha Ligi Sona Erdi
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 17-21 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenen Nike Halı Saha Ligi turnuvası 22 takım, 220 sporcunun katılımıyla tamamlandı. Zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonunda gruplarında birinci olan büyükler kategorisinde Taktakspor ve liselerarası kategorilerinde Prof. Dr. Ömer Dinçer Anadolu İmam Hatip Lisesi A Takımları düzenlenecek olan bölge müsabakalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazanan takımlar oldu.
Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren takımlara protokol tarafından kupaları verildi.
Turnuva hakkında bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık," Dostluğun ve centilmenliğin ön planda olduğu turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederim. Oynanan müsabakalarda en ufak bir sakatlık ve taşkınlık olmadan turnuvamızı tamamladık. Yapılacak bölge finallerinde ilimizi temsil edecek takımımıza şimdiden başarılar diliyorum." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285