banner286

Türkiye Minikler Taekwondo Sampiyonasi Sona Erdi. Erkeklerde Altin, Kizlarda Bronz Madalya Kazandik

Ilimizde 2 Eylül’de baslayan Türkiye Minikler Taekwondo sampiyonasi 5 Eylül Persembe günü düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Türkiye Minikler Taekwondo Sampiyonasi Sona Erdi. Erkeklerde Altin, Kizlarda Bronz Madalya Kazandik

68 ilden 720 bayan, bin 180 erkek olmak üzere toplam bin 900 sporcunun katildigi sampiyona sonunda dereye giren sporculara çesitli ödüller verildi. Minik Erkekler 30 kiloda Performans Spor Kulübü sporcusu Samet Çelik birinci olurken, minik bayanlar 50 kilo kategorisinde Yunus Emre Ortaokulu Spor Kulübü sporcusu Senem Bacaksiz üçüncü oldu.
Yarismalar sonunda alinan sonuçlar söyle;
MINIK ERKEKLER
27 KG
1. Özgen Karabacak - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Deniz Tanriverdi - Izmir Koçoglu SK
3. Mahmut Sami Sert - Konya Bld. SK
3. Orkun Yilmaz - Edirne Bld. GSK
33 KG
1. Emre Altun - Ankara Hakan Tkd SK
2. Enver Altinkara - Adana Çukurova Tkd SK
3. Mehmet Mustafa Yayla - Ordu Mor Beyaz SK
3. Halil Ibrahim Çakir - Izmir Optimum SK
30 KG
1. Samet Çelik - Karaman Performans Tkd. SK
2. Ömer Faruk Özdemir - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Alper Tuna Alan - Sakarya Isik Koleji SK
3. Kenan Köroglu - Mersin Zirve SK
36 KG
1. Kadir Çelikoglu - Karabük Çinar SK
2. Ömer Faruk Soysal - Sakarya Büyüksehir Bld. SK
3. Emre Alp - Izmir Buca Bld. SK
3. Mehmet Kaan Senkuru - Antalya Telekom SK
57 KG
1. Enes Akinci - Ankara Keçiören Baglum SK
2. Eren Kaçan - Trabzon Pelitli Bld. Yeni SK
3. Ömer Faruk Akgün - Sakarya Sampiyonlar GSK
3. Batuhan Sangur - Adana Akdeniz Kartali SK
40 KG
1. Sefa Altinyüzük - Nigde Dünya SK
2. Alperen Kurhan - Mugla Soyakan SK
3. Abdullah Polat - Ankara EGO SK
3. Yunus Emre Dogan - Konya Meram Bld. SK
45 KG
1. Hayrettin Aslantas - Gaziantep Sahinbey Hlk. Egt.
2. Haktan Kalayci - Erzurum Uzundere Doga GSK
3. M. Talha Safak - Konya Meram Bld. SK
3. Yagiz Özsalih - Trabzon Pelitli Bld. SK
50 KG
1. Emre K. Atesli - Tokat Uçtu Savunma SK
2. Melih Yilmaz - Samsun Polisgücü SK
3. M. Alperen Koç - Istanbul Bayrampasa Bld. SK
3. F. Kadir Doymaz - Izmir Büyüksehir Bld. SK
+57 KG
1. Melih Mete Tozluyurt - Ankara Yalçin Tkd SK
2. Mustafa Faik Özmumcu - Amasya GSK
3. Hasan Furkan Yükçeken - Gaziantep GSK
3. Ismail Koruk - Aydin Güler Tkd SK
MINIK BAYANLAR
27 KG
1. Sema Nur Alici - Kayseri Yay Tan Say SK
2. Nurcan Alici - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Büsra Zeyrek - Bursa Osmangazi SK
3. Meryem Akgün - Tekirdag Çerkezköy SK
33 KG
1. Emine Gögebakan - Çanakkale Anafartalar SK
2. Derya Esme - Edirne Bld. GSK
3. Irem Açikgöz - Yozgat Sarikaya Bld.
3. Aleyna Bursa - Bilecik Bozüyük Hlk. Egt.
57 KG
1. Vildan Emre - Hatay Öz Sampiyon Tkd. SK
2. Begüm Ermantas - Tekirdag Polisgücü SK
3. Leyla Arvis - Istanbul Egemen SK
3. Seda Sema Özeren - Ankara Yalçin Tkd SK
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Eylül 2013, Sali
Minik Bayanlar
30 KG
1. Melek Polat - Bursa Saglikgücü SK
2. Büsra Kaderli - Kastamonu Igdir Lisesi SK
3. Seher Ülkü - Kirklareli GSK
3. Emine Deniz - Gaziantep Sahinbey Hlk. Egt. SK
36 KG
1. Beyzanur Güngör - Kirklareli SK
2. Ece Atesova - Kirklareli Ergin SK
3. Sinem Yalap - Kirklareli Ergin SK
3. Vildan Kiliç - Trabzon GSK
40 KG
1. Emine Nur Palas - Adana Çaliskan SK
2. Kayra Destan - Balikesir Tkd GSK
3. Saliha Küçüksolak - Konya GSIM
3. Eda Bülbül - Gaziantep Islahiye SK
45 KG
1. Nuray Olcay - Manisa Akhisar Bld. SK
2. Ayse Ece Özcan - Ankara Akyildirim SK
3. Melisa Karasandi - Çorum Sungurlu SK
3. Irem Erdogan - Ankara EGO SK
50 KG
1. Huri Korkut - Mersin Lider SK
2. Zülal Altin - Antalya Telekom SK
3. Senem Bacaksiz - Karaman Yunusemre I.Ö.O.
3. Esra Ugur - Istanbul Aytan SK
+57 KG
1. A. Zeynep Bahçeci - Kayseri Akademik SK
2. K. Sila Serttürk- Ankara Polat SK
3. Enise Çetiz - Hatay Mehmet Erisik SK
3. Gülendam Unutmaz- Samsun Kaya SK
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285