Yildizlar Hentbol Grup Müsabakalari Tamamlandi

2014-2015 Egitim ve Ögretim yili Okul Sporlari faaliyet programinda yer alan ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü koordinesinde gerçeklestirilen yildizlar hentbol grup müsabakalari yapilan final müsabakalarinin ardindan sona erdi.

Yildizlar Hentbol Grup Müsabakalari Tamamlandi

Karaman’in ev sahipligini yaptigi yildizlar hentbol grup müsabakalari 09-12 Nisan 2015 tarihleri arasinda Yunus Emre Spor Salonunda oynanan final müsabakalarinin ardindan sona erdi. Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Hayati Kisacik’in da yerinde izledigi müsabakalarda, Karaman temsilcisi Bifa Ortaokulu ve Özel Basari Ortaokulu göstermis olduklari performans ve mücadele ile alkis alirken yasadigi sanssiz sakatliklar sonucunda Türkiye sampiyonlugu hedeflerini bir sonra ki seneye biraktilar.
Renkli geçen müsabakalar sonunda erkekler kategorisinde Mersin, Hatay, Kirsehir bir üst tura yükselirken, kizlar kategorisinde bu isimler Istanbul, Antalya ve Denizli takimlari oldu.
Gerek bölgesel gerekse ulusal organizasyonlara ev sahipligi yaparak Karamanin spor alanindaki yerini her geçen gün biraz daha güçlendigini belirten Spor Il Müdürü Hayati Kisacik,”Ev sahipligini yaptigimiz yildizlar hentbol grup müsabakalari sonrasinda Türkiye Sampiyonasina katilacak olan takim ve sporcularimiz belli oldu. Ben tüm illerimize, takimlarimiza ve sporcularimiza tesekkür ediyor, bu organizasyona emek veren tüm arkadaslarimizi kutluyorum” diye konustu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285