İtfaiye Ekibi Canını Ortaya Koydu

Karaman’da ekmek evinde çıkan yangına müdahale eden itfaiye ekibi canını feda ederek dolu tüpleri dışarı çıkardı ve olası patlamayı önledi.

İtfaiye Ekibi Canını Ortaya Koydu

Yangın, Fatih Mahallesi 1933. Sokak’ta bulunan bir evin müştemilatında çıktı. Edinilen bilgiye göre, ekmek evinde ekmek yapıldığı esnada etrafa sıçrayan kıvılcımların büyümesiyle yangın çıktı ve kısa sürede ekmek evinin çevresine sıçradı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

İtfaiyecilerin üzerine çatı çöktü

Olay yerine gelen itfaiye ekibi yangına müdahale ettiği sırada ekmek evinin içerisinde bulunan dolu tüpleri çıkarmak isteyen itfaiyecilerin üzerine evin çatısı çöktü.

Dolu tüpleri dışarı çıkardılar

İtfaiye ekibi canlarını feda ederek dolu tüpleri dışarı çıkardı ve olası bir patlamanın önüne geçti.

4 itfaiye aracı ile müdahale edildi

Olay yerine çağrılan doğalgaz firmasıyla elektrik firması, hem doğalgazı hem de elektrik akımlarını kesti. 4 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın itfaiye ekiplerinin uzun süren çalışmaları sonucunda kontrol altına alındı. Yanan müştemilatın enkazı belediyeye ait iş makineleri ile kaldırıldı. İtfaiye ekipleri soğutma çalışmalarını tamamlaması sonrasında olay yerinden ayrıldı. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284