banner329

Karaman’da Enerji ve Nakil Kablo Hırsızlığını Jandarma Aydınlattı

Karaman’ın merkez Paşabağı Köyünde Enerji ve Nakil Kablo Hırsızlığı olayını gerçekleştiren 2 şüpheli jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Karaman’da Enerji ve Nakil Kablo Hırsızlığını Jandarma Aydınlattı

Paşabağı Köyünde bir Telekom firmasına ait olan 4150 metre enerji ve nakil kablo hırsızlığı yapan 2 şahıs jandarma ekiplerinin yaptıkları teknik ve fiziki çalışmalar neticesinde yakalandı. Mahkemeye sevk edilen 2 hırsızlık şüphelisi tutuklandı.

Karaman’ın merkez Paşabağı Köyünde Enerji ve Nakil Kablo Hırsızlığı olayını Telekom firması ekipleri fark etti. Firma yetkilileri, Pasabağı Köyüne hatlarında arıza tespiti için gittiklerini yaptıkları kontrolde ise yaklaşık olarak 4150 metre enerji ve nakil kablosunun kesilmek sureti ile çalındığını fark etti. Hırsızlık olayının jandarma ekiplerine bildirilmesi üzerine teknik ve fiziki çalışmalarını derinleştiren ekipler kent merkezinde bulunan hurdacılar üzerinde yoğunlaştırdı. Jandarma ekiplerin yaptığı araştırmalar neticesinde hırsızlık olayını Ö.G. ve E.U. isimli şüphelilerin gerçekleştirdiği tespit edildi. Jandarma ekipleri kablo hırsızlık olayını aydınlatırken, 2 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Karaman M Tipi Ceza Evine kondu. Mustafa ÖZÜNAL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285