banner358

Başarılı Sporcu Kuntoğlu’nu Ziyaret Etti

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ankara'da organize edilen Atatürk koşusunda ilimizi temsil eden ve Türkiye ikincisi olan İbrahim Bey Ortaokulu öğrencisi Mesoud Abdullahi İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.

Başarılı Sporcu Kuntoğlu’nu Ziyaret Etti

İbrahim Bey Ortaokulu Müdürü Tugay Koçak, Beden Eğitimi Öğretmeni Merve Toprak ve Antrenör Ümmühan Karaçadır’ın eşlik ettiği ziyarette, Mesoud Abdullahi’yi tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu öğrencilerin sportif faaliyetlerde elde ettikleri başarıları önemsediklerini belirtti.

Başarılı sporcuya, hedeflerinin büyük olması gerektiği yönünde tavsiyelerde bulunan Kuntoğlu, “Bir şeyi başarmak, onu ne kadar istediğinizle orantılıdır. Bu nedenle öncelikle kendine bir hedef belirlemelisin. Hedeflerini büyük tutup onu başarmak için elinden gelen çabayı göstermelisin. Bir spor dalında eğer başarı varsa, orada muhakkak iyi bir de öğretmen ve antrenör vardır. Bu yönüyle başarılarında emeği olan okul idarecilerine, öğretmenlerine antrenörüne ve öğrencimizin ailesine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyarette ayrıca İbrahim Bey Ortaokulu Müdürü Tugay Koçak, İbrahim Bey Ortaokulu idareci ve öğretmenleri tarafından çıkarılan ‘Leylek Baba’ isimli dergiyi İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na hediye ederek dergi hakkında bilgiler verdi.

İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun başarılı sporcuyu ödüllendirmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla ziyaret sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285