banner329

Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulundan 4. Çocuk Şenliği

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulunun yılsonu etkinlikleri kapsamında bu yıl dördüncüsünü düzenlendiği çocuk şenliğine katıldı.

Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulundan 4. Çocuk Şenliği

Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen etkinlik Kuran-ı Kerim tilâveti ile başladı. Mehter takımının gösterisiyle devam eden programda, okul musiki ekibinin koro ve solo çalışması izleyenlerin beğenisine sunuldu.

Etkinlikler kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Kuran-ı Kerim tilâvet sınıfları ile hafızlık sınıflarının oluşmasında katkı sağlayan hayırseverlere plaket takdim etti. İl Müdürü Çalışkan, okul bünyesinde kurulan akıl ve zekâ oyunları, Z kütüphane ve musiki sınıflarının da açılışını davetlilerle birlikte yaptı.

Ayrıca etkinlikte Grup Ezgi sahne alırken "Gözümün Nuru Namazımı Kılıyorum" projesi kapsamında öğrencilere hediye verildi. Program resim sergisinin gezilmesi ve sınıflar arası yarışmalarla sona erdi.

İl Müdürü Mehmet Çalışkan, Fatih Eğitim Çalışanları İlk ve Ortaokulu, İmaret Ortaokulu, İlyas Küçüker İlkokulu ve 15 Temmuz Şehit Muhammed Yalçın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin yılsonu kermesine katılarak öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285