banner339

Çocuklar Saray’la ‘Saglam Adimlar’ Atiyor

Bisküvi, gofret, çikolata, kek, kraker ve sekerleme kategorilerinde sundugu essiz lezzetleriyle çocuklarin ‘en yakin arkadasi’ olan Saray, engelli çocuklari da unutmadi.

Çocuklar Saray’la ‘Saglam Adimlar’ Atiyor

Saglam Adimlar Rehabilitasyon Merkezi’nin düzenledigi Yaza Merhaba Piknigi’ne destek veren Saray, engelli ögrencilere ve ailelerine birbirinden lezzetli saatler yasatti.

Birbirinden lezzetli bisküvi, gofret, çikolata, kek, kraker ve sekerleme çesitleriyle büyükten küçüge herkese arkadaslik yapan Saray, yürüttügü sosyal sorumluluk çalismalariyla da adimlarini saglamlastiriyor. Özel Saglam Adimlar Rehabilitasyon Merkezi’nin düzenledigi piknikte, birbirinden lezzetli ürünlerinden ikram eden firma, piknige katilan yüzlerce engelli ögrenci ve ailelerinin damaklarini tatlandirirken yüzlerini de güldürdü.

Yetiskinler de çocuk oldu...
Piknik sirasinda Saray’la unutulmaz anlar yasayan çocuklara Chocolips’ten Milkman’a, Tatlim’dan Çikilop Smart’a kadar birbirinden lezzetli ürünler hediye eden Saray, katilimcilar arasinda yer alan yetiskinlere de yeniden çocukluk yillarini animsatti. Katilimcilar arasinda yer alan 2 ile 40 yas arasindaki tüm engelli ögrenciler, hediye edilen Saray ürünleriyle objektiflere gülümsedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285