banner339

Egitim Is Sendikasi Yönetim Kurulu Üyeleri Il Milli Egitim Müdürlügünü Ziyaret Etti egitim

Egitim Is Karaman Subesi Yönetim Kurulu üyeleri, Baskan Mahmut Demir yönetiminde Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun‘a makaminda nezaket ziyaretinde bulundular.

Egitim Is Sendikasi Yönetim Kurulu Üyeleri Il Milli Egitim Müdürlügünü Ziyaret Etti  egitim

 

Samimi bir havada geçen ziyarette Karaman’daki egitim ögretim hakkinda karsilikli görüs alisverisinde bulunuldu. Egitim Is Karaman Sube Baskani Mahmut Demir, Egitim Is olarak üyelerimizin özlük haklari yaninda egitim ögretime de büyük destek veriyoruz. Il Milli Egitim Müdürlügü ile sendika olarak her zaman yapici yaklasim sergiledik ve sergilemeye de devam edecegiz” dedi
Ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun, “Basta Egitim Is Sube Baskani Mahmut Demir olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine basarilar diliyorum. Ülkemizde sivil toplum örgütleri önemli bir yere sahiptir. Yapici olan bütün elestirilere açigiz, egitim sendikalarinin egitime yön veren önerileri bizim için her zaman önemli olmustur. Egitim anlayisimizin temelini, milletimizin degerleriyle barisik vatanini milletini seven nesil yetistirmek üzerine kurmamiz gerekir.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285