banner358

Egitime Adanmis 44 Yil

Ilimizin taninmis egitimcilerinden Kemal Reis Ilkögretim Okulu eski müdürü Ali Özcan son atandigi Karamanoglu Mehmet Bey Ilkögretim Okulu Müdürlügünden emekli oldu.

Egitime Adanmis 44 Yil

Ömrünün 44 yilini Karamanli çocuklarin egitimine adayan Özcan için Il Milli Egitim Müdürlügünde bir tören düzenlendi. Törene Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun, Müdür yardimcilari, Sube müdürleri, Egitim Müfettisleri Baskani katildi. Duygulu anlarin yasandigi törende konusan Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun, “9 yila yakindir beraber çalistigimiz egitimin ulu çinari Ali Özcan hocamizla birlikte olmanin hazzini yasadik. Kendisini bir egitim gönüllüsü gördük. Çevresine, çalisma arkadaslarina iyi bir rehber olarak tanidik. Eski okulunun yenilenmesi için mahalleli ile birlikte el ele vererek önemli çalismalar yapti. Uzun yillar görev yaptigi Kemal Reis Ilkögretim Okulunu yeni haliyle ögrencilerine ve mahallesine teslim ederek gönül huzuru içinde ayrildi. Belleklerimizde güler yüzü ve iyi insan iliskileri ile kalacaktir. Hayatinin bundan sonraki bölümünde mutluluk ve hayirli ömür diliyor, aile efradi ile birlikte huzur dolu bir hayat temenni ediyorum.”dedi.
Törende konusan emekli müdür Ali Özcan,“ Çok duygulandim, egitime hizmet verenlerin bu sekilde anilmasi ve unutulmamasinin mutlulugunu yasiyorum. Iyi ki ögretmen olmusum. Ömrümün bundan sonraki bölümünde de egitim kuruluslarina yardim ederek birlikte olacagiz. Hepinize çok tesekkür ediyorum ”dedi.
Plaket takdimiyle tören sona erdi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285