Emekli Öğretmen İbrahim Mercan’a Anlamlı Ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Vali Fahri Meral, eşi Zehra Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, emekli öğretmen İbrahim Mercan’ı evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

Emekli Öğretmen İbrahim Mercan’a Anlamlı Ziyaret

Rahatsızlığı nedeniyle 2013 yılında emekli olan İbrahim Mercan’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Vali Fahri Meral ve eşi Zehra Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Mercan’ın öğretmenlik anılarını dinledi.

Vali Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu İbrahim Mercan’a geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Karaman Valisi Fahri Meral ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Ülkemizin bu günlere gelmesinde katkısı olan, geleceğimizi şekillendiren, toplumumuzun gizli kahramanları öğretmenlerimizdir. Ben bütün emekleri için tüm Karaman eğitim camiası adına başta öğretmenimiz İbrahim Mercan’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Emekli olan ve görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

Emekli öğretmen İbrahim Mercan ise, bu anlamlı günde kendisini unutmayan Karaman Valisi Fahri Meral, Hanımefendi Zehra Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na teşekkür etti.

Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285