banner329

“En Çevreci Okul” Yarışmasına Öğrencilerden Büyük İlgi

Karaman Kent Konseyi’nin “Temiz Karaman Sağlıklı Nesiller” projesi kapsamında düzenlediği “En Çevreci Okul” yarışmasına katılımlar sürüyor.

“En Çevreci Okul” Yarışmasına Öğrencilerden Büyük İlgi
Yavuz Sultan Selim Ortaokulu’nun gerçekleştirdiği etkinliğe Vali Murat Koca ve eşi Vildan Koca, Garnizon Komutanı Mustafa Akış, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın eşi Şerife Çalışkan, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven ve misafirler katıldı.
Etkinlik öncesinde programa katılan misafirlere yemek ikram edildi. Yemekten sonra konuşan Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven şunları kaydetti “6 aydır sürdürdüğümüz “Temiz Karaman Sağlıklı Nesiller” projesi ile başlattığımız “En Çevreci Okul” yarışması kapsamında öğrencilere çevre bilincini kazandırmayı hedefledik. Hassasiyet gösteren okullarımız farklı etkinliklerle bu yarışmaya katıldı. Projemize destek olarak yarışmaya dâhil olan Yavuz Sultan Selim Ortaokulu eğitimcilerine ve öğrencilerine canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven’in konuşmasının ardından protokol üyeleri ve Yavuz Sultan Selim Ortaokulu eğitimcileri ve öğrencileri okulun bulunduğu mahallede çevre temizliği yaptılar.
Program protokol üyeleri ile birlikte çevre temizliği yapan öğrencilerin hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285