Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulunun Başarılı Öğrencilerinden Sultanoğlu’na Ziyaret

Karaman Kent Konseyi'nin "Temiz Karaman Sağlıklı Nesiller" projesi kapsamında düzenlemiş olduğu çevre temalı billboard, afiş, resim ve broşür yarışmasında resim dalında dereceye giren Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulunun öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nu ziyaret etti.

Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulunun Başarılı Öğrencilerinden Sultanoğlu’na Ziyaret
Okul müdürü Hasan Opuklu konu ile ilgili yaptığı açıklamada ise; “Karaman Kent Konseyi'nin "Temiz Karaman Sağlıklı Nesiller" projesi kapsamında düzenlenen çevre temalı billboard, afiş, resim ve broşür yarışmasında resim dalında okulumuz öğrencilerinden Ayşe Asar 3. olurken Aysun Akman ise mansiyon ödülüne layık görüldü. Öğrencilerimiz ödüllerini Karaman Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen ödül töreninde aldılar” dedi.
Öğrencilerin sosyal faaliyetlerde almış olduğu başarıların önemli olduğunun altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkaran bu tür yarışmaların değerli olduğunu ifade etti. Sultanoğlu, “Biz çocuklarımızın hayal etmesini, merak etmesini ve soru sormasını sağlamamız lazım. Biz çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkaran çalışmalar yapmamız lazım. Öğrencilerimizin almış olduğu her başarı bizim için, ülkemiz için önemli ve kıymetlidir. Öğrencilerimizin sosyal faaliyetlerde almış olduğu bu başarılar inşallah artarak devam eder. Bu anlamda öğrencilerimizi almış olduğu başarıdan dolayı tebrik ediyor siz idarecilerine ve öğretmenlerine de vermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285