Grand Karaman Otel’in Misafiri Oldular

Karaman merkezde bulunan Cumhuriyet Nihat Arslan İlköğretim Okulu “Otizm ve Özel Eğitim Sınıfı” öğrenci ve öğretmenleri Kasım ayı buluşmaları kapsamında Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek ve eşi Sümeyye İşlek ile bir araya geldi.

Grand Karaman Otel’in Misafiri Oldular

11 Kasım 2021 Perşembe günü saat 09.30’da Karaman Grand Otel’in misafiri olan “Otizm ve Özel Eğitim Sınıfı” öğrencileri kendilerine özel hazırlanan kahvaltı menüsünü tadımlarken kimi zaman bir gülüşle kimi zamansa sohbetle güzel dakikalar yaşadılar.

Yaklaşık bir saat süren programda “

Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek bu organizasyonda “Otizm ve Özel Eğitim Sınıfı” öğrencileri ile bir araya gelmelerine vesile olanlara teşekkür ederek, eşi Sümeyye İşlek’le çocuklarla yakından ilgilendi. Aile fotoğrafı öncesi kendileri için hazırlanan hediye paketlerini Başsavcı İşlek ve eşinin elinden alan öğrenciler ise teşekkürlerini içten bir gülümseme ile ifade etti. Grand Otel’de gerçekleşen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Cumhuriyet Nihat Arslan İlköğretim Okulu Müdürü Özcan Üstün,Özel Eğitim Öğretmenleri Kemal Önder Demirkollu, Gazi Keser, Serap Mutlu, Ayşenur Eren eşlik ettiler. Haber: Senem YAVUZASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285