Hedef Mutlu ve Başarılı Öğrenciler

Kâzımkarabekir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2022-2023 eğitim öğretim yılında uygulanmaya başlanılan ''Doğum Günümü Okulda Kutluyoruz'' projesi 2023-2024 eğitim öğretim yılında da devam ediyor. Proje kapsamında ilçedeki bütün okullarda nisan ayında doğan öğrencilerin doğum günleri kutlandı, hediyeler verildi.

Hedef Mutlu ve Başarılı Öğrenciler

Bütün okullardaki etkinliklere giderek öğrencilerin doğum gününü kutlayıp, hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit "Geçtiğimiz yıl başladığımız bu yılda devam eden projemizde ilçemizdeki bütün okullarda nisan ayında doğan öğrencilerimizin doğum gününü hep birlikte kutladık. Bizler küçük organizasyonlarla velilerimize yük olmadan büyük mutluluklar yaşatmayı hedefliyoruz.

İlçemizde görev yapan bütün eğitim camiası olarak ortak hedefimiz "mutlu ve başarılı öğrencilerdir." Bunu sağlamak için bütün arkadaşlarımız fedakârca çalışıyorlar.

Bu proje ile öğrencilerimiz kendilerini özel ve değerli hissetmekte, okula karşı olan sevgi ve ilgilileri üst seviyeye çıkmaktadır. Ayrıca öğrencisine gösterilen ilgiden memnun olan veliler ile okul aile işbirliği güçlenmektedir.

İlçemizde 2 yıldır uyguladığımız proje ile her ay o ay içerisinde doğan öğrencilerimizin doğum günü son hafta küçük organizasyonlarla kutlanıyor, kendilerine hediyeler veriliyor. Öğrencilerimizin mutluluğuna katkı sağlanmaya çalışılıyor.

Doğum günü olan öğrencilerimizin doğum gününü en içten duygularımızla kutlarken Rabbimizden sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum diyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Projeye katkı sağlayanlara teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284