İngilizce Dil Eğitimi 15 Ekim’de Başlıyor

Karaman Gençlik Kulübü, bu dönemde gençlerin ve yetişkinlerin ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce, Rusça ve Arapça Dil Eğitimi kursu açacak.

İngilizce Dil Eğitimi 15 Ekim’de Başlıyor

Konuyla ilgili olarak Kulüpten yapılan açıklamada, “Ders boyunca görsel, işitsel, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflediğimiz İngilizce Dil Eğitimi kursumuzda, Grammer derslerinden daha çok konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler ön planda olacaktır. Klasik "Anlıyorum ama konuşamıyorum." gibi söylemleriniz kurs bitiminde son bulacaktır.

Kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrenciler Başarı Sertifikası ile ödüllendirilecek ve Avrupa standartlarında geliştirilen Europass Dil Pasaportuna sahip olacaklardır. Yetişkin grubu İngilizce Dil Eğitimi kursumuz hafta içi 3 gün ve toplamda haftada 300 dakika ders yapılacaktır. Tüm gruplar için kurslar 15 Ekim Pazartesi günü başlayacak. Kursumuz, Üniversite öğrencilerinin vize tarihlerine denk gelen hafta tatil yapılacaktır.  Kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerin, derneğimiz çalışmalarının devam ettirilebilmesine katkı sağlamak amaçlı, belli miktarda bağış yapmaları gerekmektedir. Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için 2. istasyon caddesindeki Karaman Gençlik Kulübü Derneğimiz binasına bekliyoruz” dendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285