Karaman Gençlik Merkezi’nden Öğretmenlere Karanfil

Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle okullara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Karaman Gençlik Merkezi’nden Öğretmenlere Karanfil

24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle Yunuskent Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ve Yılmaz Babaoğlu İlkokuluna bir dizi ziyaret gerçekleştiren gençlik merkezi liderleri ve gönüllü gençler öğretmenleri derste ziyaret ederek karanfil takdim etti. Öğretmenliğin insanlık tarihinin en değerli mesleği olduğu belirten gönüllü gençler, böylesine anlamlı ve özel bir günde öğretmenlerle bir araya gelmekten ve onlara karanfil takdim etmekten dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

Öğretmenlerde her sene olduğu gibi bu yılda kendilerini unutmayarak ziyaret eden ve karanfil takdim eden gençlik liderlerine ve gönüllü gençlere nazik davranışlarından dolayı teşekkürlerini sundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz Babaoğlu İlkokulu Müdürü Mehmet Tosuncu ise,“ 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle okulumuzda görev yapan öğretmenlerimizi ziyaret ederek karanfil dağıtan gençlik merkezi liderlerimize ve gönüllü gençlerimize kurumum ve öğretmenlerimin adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285