Karaman Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi’nde Ön Kayit Basvurulari 29 Temmuz’da Sona Eriyor

Ilimiz Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’ni kazanan ögrencilerin ön kayitlarini yaptirmada süre 29 Temmuz Cuma günü mesai bitiminde sona eriyor.

Karaman Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi’nde Ön Kayit Basvurulari 29 Temmuz’da Sona Eriyor

Konuyla ilgili olarak Okul Müdür Yardimcisi Ümit Taskuyu yaptigi açiklamada, “Okulumuz diger okullardan farkli olarak ön kayit ve arkasindan mülakat yaparak ögrenci almaktadir. Ancak velilerimizin yeterince bilgisi olmamasi sebebiyle ögrenciler okulumuza ön kayit yaptirmamakta ve ön kayit günlerini geçirmekte, dolayisiyla da mülakat sinavlarina girememektedirler. Bu yil da ögrencilerimizin ve velilerimizin magduriyet yasamamalari için ön kayit tarihleri, mülakat günü ve saati ile kesin kayit tarihleri söyle; Ön kayit basvurulari 27-29 Temmuz tarihlerinde 09.00-17.00 saatleri, mülakat 1 Agustos Pazartesi günü saat 13.30’da, Kesin kayitlar ise 3-4 Agustos tarihlerinde 09.00-17.00 saatleri arasinda yapilacak. Yedek listeden kayit hakki kazanan ögrenciler kontenjan kalmasi durumunda 5 Agustos Cuma günü 17.00’ye kadar kayitlarini yaptirabilecek. Ön kayit yaptiran ögrencilerimizin mülakat sinavina girmesi zorunludur. Mülakati kazanan ögrencilerimiz kesin kayit hakki kazanacaktir” dedi.
Karaman Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesine ön kayit yaptiracak ögrencilerden istenen belgeler ise söyle;
Diploma (Asli)
Fotograf 6 (Alti adet) ön cepheden çekilmis vesikalik fotograf
1.Yerlestirme Sonucuna Göre okuldan onayli kazandi belgesi
Nüfus Cüzdani Fotokopisi(Arkali –önlü T.C.Kimlik Numarali)
Ögrenci Velisi(Anne-Baba)
Aile hekimi ya da herhangi bir doktordan alinmis Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde okumasinda bir sakinca yoktur açiklamali saglik raporu
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285