Karaman`ın Proje Okulundan Ortak Geleceğimiz Kampanyasına Destek

Türkiye ve AB iş birliğinin kazanımlarını tanıtmak için AB projeleri yürüten kurumlarımızın katılımlarıyla Avrupa Birliği Başkanlığı’nın koordinasyonunda yürütülen Ortak Geleceğimiz Dijital İletişim Kampanyası 22-26 Şubat 2021 tarihleri arasında başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Karaman`ın Proje Okulundan Ortak Geleceğimiz Kampanyasına Destek

Erasmus+ Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği alanında Türkiye'nin ilk akredite altı kurumundan biri olan Temizel-Ünlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2006 yılından beri gerçekleştirdiği projeler ile #ABProjeleri #OrtakGeleceğimiz @ulusalajans @ABBaskanligi @memkaraman @KaramanTUMTAL etiketleri kullanarak "Ortak Geleceğimiz" kampanyasına destek verdi. 
Okul Müdürü Bülent Karademir yaptığı açıklamada, “Geçmişte yürüttüğümüz veya şu an yürütmekte olduğumuz Erasmus+ projenizin sonuçlarını ve insan hayatına etki eden yönlerini anlatan proje fotoğraflarımızı sosyal medya hesaplarında yayınlayarak kampanyaya başarılı bir şekilde destek olmuştur. Bu kampanya ile okulumuzun proje kültürünün Karaman ve Türkiye geneline yayılması sağlanmıştır. AB Projelerimizin Kampanya sloganında dediğimiz gibi "AB projeleri ile 2006 yılından beri ülkemize kaliteli mesleki eğitim, uluslararası nitelikli çalışan, sınır ötesi işbirliği kurabilen öğrenciler kazandırmak için çalıştık. Ve çalışacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285