banner339

Milli Egitim’den Saglik Meslek Lisesi Ögretmenlerine Hizmetiçi Egitim Semineri

Milli Egitim Bakanligi Hizmetiçi Egitim Dairesi Baskanligi tarafindan Saglik Meslek Lisesi ögretmenlerine yönelik olarak düzenlenen “Acil Saglik Hizmetleri Hizmetiçi Egitim Semineri” Karaman Devlet Hastanesi Uzman Doktorlarindan Menderes Kildiran tarafindan verildi.

Milli Egitim’den Saglik Meslek Lisesi Ögretmenlerine Hizmetiçi Egitim Semineri
Ilimiz merkez Anadolu Saglik Meslek Lisesi ile çesitli illerdeki ögretmenlerin katilimi ile gerçeklestirilen, Istiklal Ilkögretim Okulu ve Devlet Hastanesi’nde teori ve uygulamali olarak verilen  “Acil Saglik Hizmetleri Hizmetiçi Egitim Semineri”ne katilan katilimcilara sertifikalari Il Milli Egitim Müdür Vekili Hasan Hüseyin Oduncu’nun katildigi törenle verildi.
Sertifika törenine katilan Il Milli Egitim Müdür Vekili Hasan Hüseyin Oduncu toplantida yaptigi konusmada “Katilimcilarimizin her türlü ihtiyaçlarinin karsilanmasi ve verimli bir çalisma olmasi için Ögretmenevi Müdürlügümüz ve Istiklal Ilkögretim Okulu Müdürlügümüzce gereken önlemler alindi. Bundan sonraki faaliyetlerimizin yeni yapilacak olan kendi hizmetiçi egitim enstitümüzde gerçeklesmesini arzu ediyoruz” dedi.  
Tören, Oduncu sonrasinda konusan ve konusmasinda “Verimli bir çalisma oldu. Katilimcilarimizi tekrar Karamanimizda misafir etmekten mutluluk duyacagiz” diyen Il Milli Egitim Müdürlügü Hizmetiçi Egitim Sube Müdürü Hamdi Pehlivan tarafindan katilimcilara belgelerinin dagitilmasinin ardindan sona erdi.    
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285