Öğrenci Topluluklarının Başkanları Biraraya Geldi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Cahit Suci, Şube Müdürleri Seyit Şen ve Murat Şahintürk üniversitede faaliyet gösteren öğrenci topluluklarının başkanları ile bir araya geldiler.

Öğrenci Topluluklarının Başkanları Biraraya Geldi

Topluluk başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda toplulukların düzenlediği etkinlikler ve bundan sonraki dönem için planlanan projeler ele alındı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Daire Başkanı Cahit Suci, "Sizlerle birlikte neler yapabiliriz bunları konuşmak ve birbirimizi daha yakından tanımak adına böyle bir toplantı organize ettik. Üniversiteler ne kadar fazla üretirse ülkeler de o kadar büyür ve gelişir. Çünkü üniversiteler ülkelerin dinamizmini oluştururlar. Sizlerin de burada üniversitedeki diğer öğrenci arkadaşlarınıza öncülük etmeniz takdire şayan bir davranıştır. Çünkü sizler de üretip kendinizi hayata hazırlıyorsunuz. Bu etkinlikler sizin için hayat tecrübesi olmakla birlikte hayatınızı anlamlandıran olgulardır. Bu tip etkinliklerin sayısı ne kadar fazla olursa sizin gelişiminiz de o derecede artacaktır. İnsanların hepsi farklı düşüncelere sahipler fakat bu farklı düşüncelerle birlikte yaşama özelliğimiz bizim erdemimizdir. Üniversitemizde topluluklarımız ve öğrencilerimizle birlikte bu atmosferi yakalamak istiyoruz.” dedi.

Toplantı, topluluk başkanlarının temennilerinin dinlenmesi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285