Okul Sporlarına Katılım Üst Seviyede Olacak

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu 2023-2024 sezonu okul sporları planlama ve koordinasyon toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Okul Sporlarına Katılım Üst Seviyede Olacak

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Mehmet Baskın, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Aziz Demir, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Koordinatörü Yaşar Çalışkan ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, okul sporları faaliyetleri yönetmeliğinde revize edilen maddeler, 2022-2023 eğitim öğretim yılı içerisinde yapılan okul sporları faaliyetlerin değerlendirilmesi, 2023-2024 yılı okul sporları faaliyetlerinin planlanması, mahalli ve ulusal takvim ile güncel verilerin incelenmesi gibi konular ele alındı.

Program, Karaman’da okul sporları faaliyetlerinin 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında daha aktif hale gelmesi ve katılımın en üst düzeye çıkarılması için neler yapılacağı hakkında görüş alış verişinin bulunulmasının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284