banner339

Özel Babaoglu 11. Mezunlarini Ugurladi

Özel Babaoglu Ilkögretim Okulu, geleneksel “ Mezuniyet Gecesi” nin 11.sini düzenledi.

Özel Babaoglu 11. Mezunlarini Ugurladi

Ögretmenevi Otag Tesislerinde yapilan programa Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun, Bifa A.S. Yönetim Kurulu Baskani Necati Babaoglu,  Il Milli Egitim Müdür Yardimcilari ve sube müdürleri, ögrenci velileri, ögrenciler ve davetliler katildi.
Program, yemek ikraminin ardindan, 8. sinif ögrencilerinin diploma töreniyle devam etti. Protokol üyeleri ve ögretmenlerinin elinden diplomalarini alan ögrenciler, Babaoglu Koleji’nin 11. mezunlari oldular.
Gecede açis konusmasiyla davetlilere seslenen okul müdürü Hilmi Erdogdu: “5 Eylül 2000 tarihinde baslayan egitim maratonumuz, bugün 11 yilini tamamlamistir.11. Mezuniyet gecemizde, basarilarimizi kat kat artirmanin vermis oldugu gurur ve ögrencilerimizi bir üst egitime hazir etmenin sevinciyle karsinizdayiz. Özel Babaoglu ailesi olarak bugün,  8. siniftan mezun olan 58 ögrencimizin mutlu, ayni zamanda hüzünlü gecesinde sizlerle bir araya geldik. Mezun olan ögrencilerimizle ne kadar gurur duysak, ne kadar gurur duysaniz azdir. Zira, bu yavrularimiz hem davranislariyla hem de akademik basarilariyla okulumuzu, Türkiye’nin en iyi okullari arasina girmesini saglamistir. 4 Haziran 2011 tarihinde yapilan SBS’ de yine 3 ögrencimiz tüm sorulari dogru cevaplayip; diger ögrencilerimizle birlikte çok iyi bir sinavi geride birakmislardir. Bu ögrencilerimizin 6. ve 7. siniftaki puanlari da göz önünde bulundurursak okulumuz 2011 SBS’ye de damgasini vurarak,  yine Karaman’in zirvesinde, Türkiye’nin en iyi 100 okulu arasinda 3. kez yerini alacaktir. Çocuklarimizin yetistirilmesinde bizlere destegini esirgemeyen BIFA Bisküvi A.S. Onursal Baskani Sayin Yilmaz Babaoglu’na, Yönetim Kurulu Baskani Sayin Necati Babaoglu’na ve BIFA ailesine, siz degerli anne babalara, okul aile birligi üyelerine, hiçbir fedakârliktan kaçinmayan ögretmen arkadaslarim ve okul çalisanlarina tesekkür ederim. ” dedi.
Hilmi Erdogdu’ nun ardindan konusan Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun Bifa Ailesi’ne Karaman Il Milli Egitim Müdürü olarak tesekkür etti. Altun:” Babaoglu adi ilimizde bir çigirdir. Bir kilometre tasidir. Ilimizin sinirlari içerisinde yakindan uzaga bütün okullarda, egitimle ilgili bütün birimlerde Bifa’ nin, Babaoglu’nun adi var. Kendilerine sonsuz tesekkürlerimi sunar, gecede emegi geçen Özel Babaoglu I.O. idarecileri, ögretmenleri, ögrenci velileri ve ögrencilerimizi kutlarim.” dedi.  
Davetlilere çesitli ikramlarin yapildigi gece, ögrencilerin eglenceleriyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285