banner339

Sabiha Gökçen Ilkögretim Okulu Resim Sergisi Açti

Sabiha Gökçen Ilkögretim Okulu ögretmen ve ögrencileri tarafindan hazirlanan Resim-Is ve Is Egitimi sergisi 14 Haziran 2011Sali günü Makro AVM ‘de Il Milli Egitim Müdürü Sayin Sebahaddin Altun tarafindan açildi.

Sabiha Gökçen Ilkögretim Okulu Resim Sergisi Açti
Açilisa Il Milli Egitim Müdür yardimcilari Selmani Karaçam, Ömer Kiliç Sube Müdürleri Abdülkuddüs Budak, Mahmut Zengin, M. Akif Duman, okul idarecileri, ögretmenler, veliler ve ögrenciler katildi.
 Sergi açilisinda konusan Il Milli Egitim Müdürü Sebahaddin Altun konusmasinda “Ögrencilerimizin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, el becerilerini gelistirebilmeleri bu tür faaliyetler sayesinde olacaktir. Egitimin en önemli parçasi olan Is Egitimi ve Resim sanati ayni zamanda kisiligimizin sekillenmesini saglayan, bizleri zararli aliskanliklardan uzak tutan etkinliklerdendir. Bu nedenle her ögrencimizin mutlaka bir sanatsal etkinlikte bulunarak hem kendini ifade etmesi hem de zamanini verimli bir sekilde degerlendirmesi gerekir. Çocuklarimiza rehberlik yapilirsa ne kadar yaratici olduklarini bu gün bu sergide bir kere daha görebiliriz. Bu çalismada emegi geçen okul idaresi ve ögretmenlerimizi ayrica büyük emekler vererek bu sergiye takdire sayan eserler hazirlayan ögrencilerimizi tebrik ediyorum.”dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285