Sevincini Paylaştı    

Ordu’nun ev sahipliğinde 13-14 Ocak 2024 tarihlerinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Judo Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil ederek bronz madalya kazanan Hakkı Teke Spor Lisesi öğrencisi Elmas Göktaş, Okul Müdürü İsmail Doğan ve Antrenörü Mevlüt Duman ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret etti.

Sevincini Paylaştı    

Ordu’nun Altınordu ilçesi Recep Kara Kapalı Spor Salonu’nda 48 ilden 600 sporcu ve antrenör katılımıyla düzenlenen Okul Sporları Gençler Judo Türkiye Şampiyonası tamamlandı.

Düzenlenen şampiyonada Karaman’ı temsil ederek 40 kg’da mücadele eden Hakkı Teke Spor Lisesi öğrencisi Elmas Göktaş, müsabakalar boyunca rakiplerine karşı sergilediği başarılı teknikler ve dayanıklılıkla rakiplerini yenerek bronz madalyanın sahibi oldu.

Şampiyona sonrasında Okul Müdürü İsmail Doğan ve Antrenörü Mevlüt Duman ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret eden Elmas, elde etmiş olduğu madalyanın sevincini İl Müdürü Çalışkan’la paylaştı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Elmas Göktaş’ın bu başarısıyla ilin spor alanındaki başarılarının artarak devam ettiğini vurgulandı. Mehmet Çalışkan, “Son yıllarda spor alanında öğrencilerimizin elde ettiği başarılar artarak devam ediyor. Elmas kızımız da bu başarılara bir yenisini eklemiş oldu. Kızımızı elde ettiği başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Kazanılan madalya yeni başarılar için sadece basamak oluşturacağından ve gelecekte çok daha iyi başarılara imza atacağından hiç şüphem yok. Elmas’ın elde edeceği her başarı öncelikle ailesini, daha sonrada öğretmenlerini ve bizleri mutlu edecek. Kızımı tekrardan tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum. Bu başarıda emeği geçen başta kızımızın ailesi olmak üzere Antrenörü Mevlüt Duman’a, okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan başarıyı sporcuyu ödüllendirmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284