TOKİ Anadolu Lisesi Öğretmen, Öğrenci Ve Velilerinden Kermes

TOKİ Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrenci ve okul aile birliği tarafından okul yararına kermes düzenlendi.

TOKİ Anadolu Lisesi Öğretmen, Öğrenci Ve Velilerinden Kermes

Okulda düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş, milli eğitim şube müdürleri, okul yöneticileri ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, TOKİ Anadolu Lisesi okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrenci ve okul aile birliği ortak çalışması ile kermes düzenlendiğini ifade etti. Kuntoğlu, “Kermesten elde edilen kazanç bu okulun ihtiyaçları için kullanılacak. Kermeste başta okul müdürü ve okul aile birliği olmak üzere emeği geçen öğrenciler ve velilere yardımları için teşekkür ediyorum. Bu kermes herkese hayırlı olsun” dedi.

İl Milli Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun konuşmasının ardından program, kermes için yapılan pastanın İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş ve Okul Müdürü Mustafa Dayan tarafından kesilmesi ve yapılan ikramlarla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285