Vali Meral’in Eşi Zehra Meral Engelli Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

2018-2019 eğitim ve öğretim yılının 1. döneminin sona ermesi nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de öğrenciler karne heyecanı yaşadı.

Vali Meral’in Eşi Zehra Meral Engelli Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

İlimiz Valisi Fahri Meral’in eşi Zehra Meral, Fatih Anadolu Lisesini ziyaret ederek engelli öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Meral’in ziyaretinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı Okul Müdürü Durmuş Sayaslan, Zehra Meral ve beraberindeki heyete öğrenciler hakkında bilgiler verdi. Öğrencilerin okulda örnek kişiler olduğunu belirten Durmuş Sayaslan, öğrencilerin akademik anlamda da başarılı olduğunu söyledi.
Ziyarette Zehra Meral öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla bir süre sohbet etti. Ardından 9. sınıf öğrencisi Ali Doğukan Yüksel, 10. sınıf öğrencisi Fadime Kurt, 11. sınıf öğrencisi İbrahim Etem Yaşar ve 12. sınıf öğrencisi Ayşe Çetin karnelerini ilimiz Valisi Fahri Meral’in eşi Zehra Meral’den aldı. Karne sevinci yaşayan engelli öğrenciler tatilde arkadaşlarıyla vakit geçirip bol bol kitap okuma sözü verdiler. Karne dağıtım töreni, engelli öğrencilere verilen hediyeler ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285