Yaz Okulu Başlıyor

Başarı Eğitim Kurumları 2 Temmuz 2021’de okulların tatile girmesiyle birlikte 5 Temmuz'da başlayacak yaz okulu organize ediyor.

Yaz Okulu Başlıyor

Başarı Eğitim Kurumları Okul Müdürü Doğan Yeğin yaz okulu hakkında şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle okulumuz öğrencileri olmak üzere tüm öğrencilere yönelik olacak bu çalışmada öğrencilerimizin eğlenerek dinlenmesini ve hoş vakit geçirmelerini sağlayacağız.

Yaz Okulumuz Kuran-ı Kerim, Sosyal ve Sportif Faaliyetler gibi farklı seçeneklerinden oluşmaktadır. Bu paketler içerisinde Robotik Kodlama, Zeka Oyunları, Sokak Oyunları, Görsel Sanatlar, Drama, Ahşap Atölyesi ve Okul Dışı Etkinlikler gibi etkinlikler ile derslerimiz mevcuttur.

Yaz Okulumuz 5 Temmuz'da başlayıp 7 Ağustos'ta sona erecek ve toplam 216 saat ders işlenecektir. Yaz Okulumuza 17 - 25 Temmuz tarihleri arasında Kurban Bayramı münasebetiyle 1 hafta ara verilecektir.

*Yaz okulumuzda öğrenci malzemeleri, kahvaltı ve öğle yemeği ücrete dahildir

*Sınıflarımız 12 kişiliktir.

*Servis ücretleri paket ücretlerine dahil değildir.

Alanında uzman öğretmenlerle yapacağımız bu çalışmanın programı ile ilgili tüm sorularınız için görevli öğretmenlerimizden ve okulumuzdan bilgi alabilirsiniz” dedi.

Detaylı Bilgi İçin İletişim Numarası 0 338 214 67 11”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284