banner329

Borsa’nın Dev Yatırımı Lisanslı Depo Açılışı 11 Eylül’de

Karaman Ticaret Borsası tarafından yaptırılan Lisanslı Depoculuk A.Ş. ve yetkili sınıflandırıcı laboratuvarı A.Ş. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılacağı törenle açılıyor.

Borsa’nın Dev Yatırımı Lisanslı Depo Açılışı 11 Eylül’de

11 Eylül 2022 Pazar günü Karaman Ticaret Borsası Lisanslı Depoculuk A.Ş. ve Karaman Ticaret Borsası Yetkili Sınıflandırıcı Laboratuvarı A.Ş.’nin açılışı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun değerli katılımları ile gerçekleşeceğini belirten Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, “Karamanımızın ve Ticaret Borsamızın geleceğine yapılmış en önemli ve dev yatırımlardan biri olarak değerlendirdiğimiz Lisanslı Depo ve yetkili sınıflandırıcı laboratuvarımızın, şehrimize ve ülkemize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm üyelerimizi ve paydaşlarımızı açılışımızda aramızda görmekten mutluluk duyacağız dedi.

Karaman Ticaret Borsası Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. ve Yetkili Sınıflandırıcı Laboratuvarı A.Ş. açılışı ile ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, kısıtlı kaynaklarla da olsa bu projeyi ilimize kazandırmaya karar verdik. Büyük bir yatırım ve meşakkatli bir sürecin içine girdik ve kısa bir zaman dilimi içinde vizyon projemizde sona geldik. 32 Bin ton çelik depolama kapasitesine sahip 8 büyük silo, 4 konik silo, mısır kurutma tesisi ve idari binamızla hizmet vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285