Karaman Güp Et Kasap ve Lokantası İlimizde Hizmete Başladı

Sertavul usulü lezzetler ve Sertavul’a ait olan etlerin satışının yapılacağı Karaman Güp Et Kasap ve Lokantası ilimizde hizmet vermeye başladı.

Karaman Güp Et Kasap ve Lokantası İlimizde Hizmete Başladı

Karaman Belediyesi civarı Mezhepler İşhanı karşısında hizmet vermeye başlayan Karaman Güp Et Kasap ve Lokantası gerek canlı et satışları gerekse de Sertavul usulü lezzetlerin sunulmasında vatandaşlarımıza hizmet verecek. 
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karaman Güp Et Kasap ve Lokantası işletmecisi Burhan Civan “Hepinizin malum olduğu üzere kendini lezzetleriyle kanıtlayan Güp Et kalitesini Karaman’a kazandıralım istedik. Şehrin merkezi yerinde açtığımız işyerimizde İslami koşullara göre kesilen ve dinlendirilen kuzu ve dana kıyma, pirzola, sakatat çeşitleri, özel yapım sucuklar, piknik için kasap köfte, soslu-sossuz tavuk çeşitleri ve hepsi yerinden doğal organik köy ürünlerini güvenle temin edip tüketebileceksiniz. Kasap reyonu satışı haricinde mekânımızın üst katlarında hizmet vermeye başlayan lokantamızda Sertavul usulü sebzeli-sebzesiz saç kavurma, saçta pirzola, meze, salata, tatlı, meyve ve içecek çeşitleriyle Sertavul menüsünü bulabileceksiniz. Karaman’a yakışan bir mekân hayata kazandırdık. Eşiniz dostunuzla güzel bir sohbete eşlik eden lezzetlerimizle hizmet sektöründe yerimizi aldık” dedi. 
Karaman’ın Sesi ve KGRT Karaman Gazete Radyo ve Televizyonu olarak mekanımızın ilimizin için hayırlı olmasını diliyor, işletmecimizi tebrik ediyoruz. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285