banner339

Simsek Bisküvi Ilklere Imza Atmaya Devam Ediyor.

Gerçeklestirdigi son teknolojik yatirimlariyla adindan sikça söz ettiren, heyecanli, dinamik, hizli, kararli ve Karaman’in gözde firmalarindan Simsek Bisküvi A.S. Genel Müdürü Erol Simsek yeni yatirimi hakkinda su açiklamalarda bulundu.

Simsek Bisküvi Ilklere Imza Atmaya Devam Ediyor.
Simsek, “Son yillarda yayginlasmaya baslayan “Dogal Gaz Çevrim Santralleri” hakkinda yaptigimiz arastirmalar sonucunda Elektrik maliyetlerinde yaklasik %50’ye varan düsüsler sagladigi anlasilan ve bu konuda tecrübesine, bilgi birikimine güvendigimiz Makine Yüksek Mühendisi Tekin Sinan Tartan’in temsilciligini yaptigi Iltekno-MWM (Eski ismi DEUTZ)/Alman üretimi Kojenerasyon Santrali Dogalgazla kendi elektrigini ve isi ihtiyacinin entegre tesisle üretilmesi anlasmasi yapilarak 1.etap makine uygulamasina geçilmistir. Fabrikamiz için hayirli, Karaman’imiz için örnek olmasini diliyorum. Simsek Bisküvi A.S. ile 1.6 MW’e gücünde ilk Dogal Gaz Çevrim Santrali Kojenerasyon anlasmasi yapmis bulunuyoruz. Yukarda da bahsedildigi üzere santralin uygulanacagi insaatimiza 2 etap makine yapilacak olup 2.etap makine’de 2012 yili sonuna kadar devreye alinmis olacaktir” diye konustu.
Erol Simsek, Simsek Bisküvi olarak Karaman’da elektrik üretimi konusunda bir ilke imza atmanin mutlulugunu tasidiklarini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285