banner317

Türkiye’nin İlk Ve Tek Çıtır Burgu Krakeri Twitto’ya Avrupa’dan, “Üstün Lezzet Ödülü”

Şimşek Bisküvi, TWİTTO-Çıtır Burgu Kraker ile katıldığı Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (International Taste&Quality Institute - ITQI) düzenlediği “Üstün Lezzet Ödülü-2017” yarışmasında, Dünyaca ünlü 135 Şef ve Sömeliye’den oluşan jüri tarafından yapılan titiz lezzet analizleri neticesinde “Üstün Lezzet Ödülü” ne layık görüldü. TWİTTO-Çıtır Burgu Kraker’in lezzeti uluslar arası boyutta da tescillendi.

Türkiye’nin İlk Ve Tek Çıtır Burgu Krakeri Twitto’ya Avrupa’dan, “Üstün Lezzet Ödülü”

Üstün Lezzet Ödülü; dünyaca saygın bir kuruluş olan ITQI’ın her bir jüri üyesinin; koku, görünüş, doku ve tat gibi belirli duyusal analiz kriterlerine dayanarak “kör tadım testi” yöntemiyle değerlendirmeleri sonucunda veriliyor.

Şimşek A.Ş.’nin “At bir Twitto, takipçin çok olsun” sloganıyla ön plana çıkardığı bu yenilikçi ürünü, her yaştan tüketicinin damak tadına hitap etmesiyle Türkiye’deki vazgeçilmez lezzetler arasında yerini alırken, dünyada da adından söz ettiriyor. Lezzetini ve enerjisini; dostluk ve samimiyetten alan Twitto-Çıtır Burgu Krakeri siz de paylaşın, dostluklarınız çoğalsın

PAZARDA ŞİMŞEK HIZINDA İLERLİYOR

Dokuz yıldır Türkiye’nin en büyük ilk 500 Sanayi kuruluşu arasında yer alan Şimşek A.Ş, Karaman Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Yenilikçilik ve kaliteyi ön planda tutup, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, fabrikasını modern yatırımlarla çağdaş bir düzeye taşıyan Şimşek Bisküvi, bugün; 95.000 m2’si kapalı, 40.000 m2’si açık olmak üzere toplam 135.000 m2’lik alana sahip tesislerinde, ileri teknolojisi ve 1.500’ü aşkın çalışanı ile lezzet dolu ürünler sunuyor.

Bizde KGRT olarak bu başarısından ötürü Şimşek Bisküvi’yi kutlarız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285