banner358

10 Gün Içerisinde 24 Hemserimizi Yitirdik

Ilimizde son 10 gün içerisinde 24 hemserimiz ebediyete intikal etti.

 10 Gün Içerisinde 24 Hemserimizi Yitirdik

Aslen Agilönü köyünden olup Karaman’da ikamet etmekte olan Hulusi, Orhan ve Necmi Tartan’in anneleri Fatma Meliha Tartan (84)

Aslen Yesildereli olup Rauf Denktas Mah. Ikamet etmekte olan belediye personellerinden Lütfi ve Emre Özirmak’in babalari, Kadir Ergin’in kayin babasi, Ahmet Özirmak (81)
Aslen Hadim’li olup Hadimde ikamet etmekte olan Ali esi Alime Küçük (92)
Aslen Yollarbasindan olup Yollarbasi’nda ikamet etmekte olan Merhum Haci Mustafa Demirel’in esi Recep demirel’in annesi Havva Demires (80)
Aslen Ermenek’li olup Mersin’de ikamet etmekte olan Karaman Il Müdürlügünden emekli Ziraat Mühendisi Mehmet Uzakbagli (75)
Aslen Aladag’li olup Karamanoglu Mehmet Bey’de ikamet etmekte olan Tevfik Toprak (87)
Aslen Kazim Karabekir’li olup Alacasuluk Mah. Ikamet etmekte olan Çarsi esnaflarindan Fevzi yildirim’in oglu Yasin Yildirim (20)
Aslen Ayranci Hüyükburun Köyü’nden olup Ayranci Hüyükburun Köyü’nde ikamet etmekte olan Nuri Kasapçopur’un esi Naciye Kasapçopur
Aslen Arisan’li olup Karaman’da ikamet etmekte olan Ahmet oglu Süleyman Karapinar (77)
Aslen Bostanözü Köyü’nden olup Beyazkent Mah. Ikamet etmekte olan Merhum bakkal Hacinin Esi Ibrahim, Sami ve Fadime Maya’nin anneleri, Mustafa Maya’nin kayin validesi Dursun Birer (75)
Aslen Ayranci’li olup Ayranci’da ikamet etmekte olan Adliyeden emekli Hasan Altiner ile Ögretmen Cabbar Altiner’in babalari Celil Altiner (97)
Aslen Kizilyakali olup Konya’da ikamet etmekte olan Hasan Yasar’in esi Ayse Yasar (100)
Aslen Kizilyaka’li olup Nefise Sultan Mah ikamet etmekte olan Merhum Mehmet Ali Oflaz’in esi Serife Oflaz (87)
Aslen Islik Kasabasinda olup Islik’te ikamet etmekte olan Ali oglu Mustafa Kabakçi (75)
Aslen Çavuspinar köyünden olup Çavuspinar Köyünde ikamet etmekte olan Hasan Kayir’in esi Remzi ve Suayip Kayir’in annesi Mukaddes Kayir (65)
Aslen Yuvatepe Köyünden olup Yuvatepe Köyünde ikamet etmekte olan Hasan oglu Ahmet Bircan (74)
Aslen Hisar mah. Olup Seki çesme Mah. Ikamet etmekte olan Ramazan Zoklu’nun Torunu Merhum Oduncu Hakki Çaki’nin damadi çarsi esnaflarindan kömürcü Nurettin Çaki’ninEnistesi Eski soförlerden Kibris Gazisi Halil Coskun (62)
Aslen Yollarbasi köyünden olup Yollarbasi Köyünde ikamet etmekte olan Ibrahim oglu Mehmet Kütük (75)
Aslen Demiryurt Köyünden olup Fransa’da ikamet etmekte olan Çarsi esnaflarindan Firinci Haci Ahmet Soybakis’in kizi Çatak Köyünden Osman Özsoy’un gelini Mehmet Özsoy’un esi Rabia Özsoy (39)
Aslen Yukari Akin Köyünden olup Yukari Akin köyünde ikamet etmekte olan Sari lakapli Mustafa Bilgin oglu Muslu Bilgin (31)
Aslen Kizikyaka köyünden olup Alisahane Mah. Ikamet etmekte olan Hasan Oglu Mehmet ali Erdogan (82)
Aslen Kilbasan’li olup Karaman’da ikamet etmekte olan Haci Lort lakapli Mehmet Sarikaya oglu Hasan Ali Sarikaya (60)
Aslen Karaman’li olup Sakabasi mah. Ikamet etmekte olan Mehmet Özgün’ün esi Kenan,  Adnan, Murat Özgün’ün anneleri Sefika Özgün (72)
Aslen Alanyali olup Hisar Mah. Ikamet etmekte olan çarsi esnaflarindan Sinan ve Kenan Sari’nin babalari Ibrahim, Isa Sari’nin Kardesleri Motor Tamircisi Veli Sari (60)
Merhumlara Allah’tan rahmet, kederli aileleri ve yakinlarina sabir ve bassagligi dileriz.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285