banner358

Açikögretim Kayitlari 13 Eylül’de Basliyor

Anadolu Üniversitesi Açikögretim Fakültesi Dönemlik-Kredi Uzaktan Egitim ‘’Bilgi Yönetimi’’, ‘’Cografi Bilgi Sistemleri’’, Eczane Hizmetleri, Gida Kalite Kontrolü ve Analizi, Kimya Teknolojisi, Tibbi Laboratuar Teknikleri Önlisans Programlari ile Merkezi Açikögretim Adalet, Çagri Merkezi Hizmetleri, Fotografçilik ve Kameramanlik, Ilahiyat, Laborant ve Veteriner Saglik, Tarim Önlisans Programlari ve Felsefe, Ingilizce Ögretmenligi, Okulöncesi Ögretmenligi, Sosyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyati Lisans Programlarina 2011 Ögrenci Seçme ve Yerlestirme Sistemi (ÖSYS) ile yerlestirilen adaylarin Internet Basvuru ve Kayit islemleri basliyor.

Açikögretim Kayitlari 13 Eylül’de Basliyor

ÖSYS ile dönemlik-kredili programlara yerlestirilen adaylarin kayit islemlerinin 12-23 Eylül 2011 tarihleri arasinda //kayit.anadolu.edu.tr adresinden Internet basvuru ve AÖF bürolarindan kayit olmak üzere iki asamali yapilacagi bildirildi.
Anadolu Üniversitesince kayit islemlerinde kolaylik saglamasi amaciyla, adaylarin ÖSYM’ye verdikleri adreslerine bilgilendirme mektubu gönderilmistir. Internet Basvuru ve Kayit Kilavuzu ile Ögrenci Kilavuzu’na uzaktan egitim programlarina kayit yaptiracaklar //ue.anadolu.edu.tr adresinden; merkezi açikögretim programlarina kayit yaptiracaklar //eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden ayrica, //kayit.anadolu.edu.tr adresinden ulasabilirler.
Adaylarin mektupta açiklanan kayit belgelerini hazirlayarak, kaydin son günlerini beklemeden, illerinde bulunan AÖF bürosuna basvurmalari ve 12-23 Eylül 2011 tarihleri arasinda kayitlarini mutlaka yaptirmalari gerekmektedir. AÖF Bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulasabilirsiniz.
23 Eylül 2011 tarihinden sonra kayit yapilmayacak ve mazeret kabul edilmeyecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285