banner358

Adem Güneş HOKAF’ın Yeni Başkanı

1996 yılının başlarında kurulan ve tohumları atılan, bugün güçlenerek yoluna devam eden Hollanda Karamanlılar Federasyonu (Hokaf), genel kurul sonrası Adem Güneş’i oy birliğiyle yeni başkan seçti.

Adem Güneş HOKAF’ın Yeni Başkanı

Hollanda Karamanlılar Federasyonu (Hokaf) çatısı altında oy hakkı olan köy dernek başkanlarının tamamına yakınının oyuyla başkan seçilen Adem Güneş, amaçlarının Hokaf’ı daha iyi yerlere getirmek olduğunu söyledi.

Rotterdam kentinde gerçekleştirilen yönetim kurulu/genel kurul toplantısına Hollanda’da aktif faaliyet yapan Karaman’a bağlı köy derneklerinin başkanları ve yeni üyeler katıldı.

Hokaf’ın yeni yönetim kurulu başkanının, özellikle köy dernek temsilcileriyle istişareler yaparak belirlendiğini belirten Hokaf yeni Başkanı Adem Güneş, “Bizi bu göreve layık gören köy dernek temsilcilerimize teşekkür ediyorum. Nasip olursa kısa bir zaman içinde birlikte çalışacak olduğumuz yönetim kurulu üyelerimizi kamuoyuna tanıtacağız. Yönetim kuruluna yeni dâhil olacak olan arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. 29 Mart tarihinde yeni yönetim kurulumuzu tanıtıp, çalışmalarımıza start vermiş olacağız.” dedi. 2015 yılından beri Hokaf’ın başkanlık görevini yürüten Mustafa Duyar da, Adem Güneş ve ekibine başarılar diledi, bundan sonra da yardıma hazır olduğunu söyledi. Haber: Mehmet Ali Topçu


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285