Ailelere Destek Devam Ediyor

Kazımkarabekir ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce ilçe genelinde uygulanan "misafirim öğretmenim" projesi devam ediyor. Proje kapsamında her hafta bütün okullar Milli Eğitim Müdürü, okul idarecileri ve gönüllü öğretmenlerle, öğrencileri ve ailelerini evlerinde ziyaret ederek onlar için neler yapabileceklerini birlikte değerlendiriyorlar.

Ailelere Destek Devam Ediyor

Projenin bu yılki dokuzuncu haftasında İclal Karabekir Anaokulu  öğrencisini ve ailesini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit " ilçemizdeki öğrencilerin en iyi şekilde yetişmeleri için okullarda yürüttüğümüz çalışmaların yanı sıra evlerinde de ziyaret ederek ailelerine ve öğrencilerimize katkı sunmayı hedefliyoruz.

Geçen yıl başladığımız aralıksız yıl boyu sürdürdüğümüz projeyi bu yılda devam ediyoruz. Bütün okullarımız öğrencilerimizi evlerinde ziyaret etti. Aileler ve öğretmenleriyle birlikte el ele vererek neler yapabileceğimizi değerlendirdik.

Öğrencilerimiz için çok faydalı olacağına inandığım projemiz ilçedeki bütün okullarımızda uygulanıyor. Her hafta bende bu çalışmanın içerisinde yer alıyorum. Bu süreçte bize katkı sunan bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.

 Bütün okullarımızın yer aldığı çalışmada bu haftada gönüllü olarak katkı sunan çalışma arkadaşlarıma şahsım, ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum." dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284